KONSULTANCI
CALIVITA

KATARZYNA DUBIEL
MAREK DUBIEL

Kom: 66 303 95 14
Tel: 13 4939728

aquarion
Slajd 1

Jonizowana woda alkaliczna -
najlepszy suplement XXI wieku dla całej rodziny.

Slajd 2

Każdego dnia pij bogatą w tlen,
jonizowaną wodę alkaliczną dla zdrowia i urody.

Slajd 3

Aquarion - najlepsze i najnowocześniejsze na świecie
urządzenie do oczyszczania i jonizacji wody.

NextPrev

Elementy urządzenia

 

 

System elektrod tytanowo-platynowych

 

To najdroższa część urządzenia. Urządzenie posiada 5 elektrod. Warstwa platynowa czyni jonizację maksymalnie higieniczną, podczas gdy warstwa tytanowa gwarantuje niezwykle długi okres żywotności (20 lat).

 

System automatycznego oczyszczania elektrod

 

Urządzenie posiada opatentowany system automatycznego oczyszczania elektrod, dzięki któremu możemy otrzymywać wodę alkaliczną lub kwaśną, nawet gdy w tle stale są oczyszczane elektrody.

 

Mikrokomputer

 

Urządzenie jest kontrolowane przez mikrokomputer, który reguluje i kieruje procesem wytwarzania wody jonizowanej. Ustala wartość pH, ciśnienie wody; posiada wbudowany własny system diagnostyczny. Można go włączyć przez proste naciśnięcie przycisku. W przypadku skoków napięcia prądu, zwarcia lub jeśli w wodzie są obecne jakieś niebezpieczne zanieczyszczenia przemysłowe (np. rtęć), komputer automatycznie wyłączy urządzenie.

 

Wielostopniowy filtr

 

Wkład filtra o średnicy 0,01 mikrona nie tylko doskonale filtruje wodę, ale również dodatkowo ją uaktywnia dzięki korzystnym właściwościom turmalinu. Turmalin jest unikalnym półszlachetnym kamieniem, który wytwarza napięcie elektryczne (0.06 mA) i uwalnia dalekie promieniowanie podczerwone. W naturalny sposób jonizuje wodę, tak więc już w fazie oczyszczania wody, jak „superdoładowacz”, wzbogaca ją w jony, zwiększając skuteczność jonizatora w tym zakresie. Do pozostałych faz filtra podstawowego zaliczamy filtr włókninowy oraz granulowany węgiel aktywowany, które dodatkowo zwiększają czystość wody poprzez usuwanie zapachów i toksyn. Węgiel aktywowany jest nasycony srebrem w celu zahamowania rozwoju bakterii w czasie, gdy jonizator nie pracuje. Wkład filtra łatwo wymienić.

 

Cyfrowy wyświetlacz

wyswietlacz

Cyfrowy, łatwy do odczytu wskaźnik pozwala na przybliżoną ocenę czasu wymiany filtra. Kolor tła oświetlenia zmienia się w zależności od trybu obsługi. Urządzenie „pamięta” pH ostatnio używanej wody i podczas ponownego uruchomienia będzie wytwarzać te same parametry. Na wyświetlaczu wskaźnik czytnika pH zaświeci się na niebiesko – jeśli wytwarzamy wodę alkaliczną lub na pomarańczowo – jeśli urządzenie wytwarza roztwór kwaśny.

 

Aquarion - widok z przodu

przod

Aquarion - widok od tyłu

tyl


Źródło: Nutrition&Health, wrzesień 2010 – calivita.pl