KONSULTANCI
CALIVITA

KATARZYNA DUBIEL
MAREK DUBIEL

Kom: 66 303 95 14
Tel: 13 4939728

aquarion
Slajd 1

Jonizowana woda alkaliczna -
najlepszy suplement XXI wieku dla całej rodziny.

Slajd 2

Każdego dnia pij bogatą w tlen,
jonizowaną wodę alkaliczną dla zdrowia i urody.

Slajd 3

Aquarion - najlepsze i najnowocześniejsze na świecie
urządzenie do oczyszczania i jonizacji wody.

NextPrev

Aquarion CaliVita

 

Od zarania dziejów ludzie marzą o cudownym "eliksirze młodości”. W wielu laboratoriach świata naukowcy poszukują szczególnego rodzaju wody o medycznych właściwościach - eliksiru życia – który może cofnąć czas i rozwiązać nasze problemy. Badania w tej dziedzinie trwają również i w obecnych czasach.

 

Woda ma fundamentalne znaczenie dla życia na ziemi. Nie ma drugiej tak potrzebnej do życia substancji jak woda. Nic dziwnego, przecież żywe organizmy w 70-98% składają się z wody, dlatego też prawidłowa zawartość wody w organizmie jest istotna z punktu widzenia zachowania naszego zdrowia.

 

Czy wiesz, że?
Ciało człowieka o wadze 75 kg zawiera około 50 litrów wody.
Aby zachować zdrowie, należy prowadzić zdrowy styl życia i pić ok. 2,5 litra czystej, nasyconej tlenem, wody dziennie!
Z powodu ciągłego wzrostu zanieczyszczeń oraz produkcji odpadów przemysłowych, ziemskie zasoby wody kurczą się każdego dnia. Obecnie tylko 0,1% ziemskich zasobów wodnych nadaje się do picia.

 

Woda jest niezbędna dla organizmu człowieka. Pełni szereg ważnych funkcji:

 • wspomaga wchłanianie substancji odżywczych,
 • rozpuszcza i usuwa z organizmu zbędne produkty przemiany materii,
 • odgrywa ważną rolę w utrzymaniu stałej temperatury ciała (parowanie, pocenie się),
 • transportuje składniki odżywcze do komórek,
 • nawilża wdychane powietrze,
 • chroni nasze najważniejsze narządy tworząc elastyczny płaszcz ochronny dookoła nich,
 • nawilża gałkę oczną, błony śluzowe…,
 • amortyzuje stawy,
 • chroni organizm przed promieniowaniem kosmicznym,
 • jest niezbędna w wielu procesach fizjologicznych.

 

Należy pić wodę nie tylko wtedy, kiedy jesteśmy spragnieni. Uczucie pragnienia oznacza już niedobór wody. Nasz organizm nie potrafi gromadzić i przechowywać dużych ilości wody, dlatego też  należy bezustannie ją uzupełniać.

 

Dla zachowania równowagi i prawidłowego przebiegu procesów zdrowotnych organizmu, każdego dnia powinniśmy pić około 2,5 litra wody dziennie. Istnieją sytuacje, kiedy możemy zwiększyć tę ilość nawet do 3-4 litrów, gdy bardzo pocimy się (np. w wakacje lub uprawiając jakieś ćwiczenia albo kiedy pracujemy ciężko fizycznie). Ważne zatem jest picie odpowiedniej ilości wody dobrej jakości. Obecnie jest to możliwe, ponieważ są już dostępne urządzenia do uzdatniania wody  wodociągowej - jonizatory.

 

Najlepszym i najnowocześniejszym na świecie urządzeniem do oczyszczania i jonizacji wody jest jonizator - Aquarion firmy CaliVita.

 

Ten nowy jonizator został zaprojektowany tak, aby przez wiele lat dostarczać Państwu najczystszą, najzdrowszą i najbardziej odpowiednią spośród innych wodę.

 

Urządzenie Aquarion wytwarza oczyszczoną, alkaliczną, jonizowaną wodę, nasyconą tlenem. Tę wspaniałą wodę można stosować i wykorzystywać na wiele różnych sposobów.

 

Gdy zainstalujesz Aquarion, woda przepływa najpierw przez mechaniczny filtr, który odfiltrowuje większe zanieczyszczenie. Urządzenia posiada również wewnętrzny filtr wielkości 0,01 mikrona, który oczyszcza wodę z wirusów i bakterii. Po zakończeniu procesu filtracji, woda zostaje poddana jonizacji. Następuje to w tytanowo-platynowym naczyniu pomiędzy dwoma elektrodami. Te dwie elektrody i wewnętrzna część naczynia są oddzielone specjalną membraną. Sami możemy zdecydować, jakie chcemy uzyskać właściwości wody i w odpowiedni sposób dostosować do tego urządzenie. Ponadto, obecność turmalinu o unikalnych właściwościach wzbogaca wodę w ujemne jony.

 

Jonizator Aquarion Calivita posiada więc unikalną, charakterystyczną cechę, potrafi rozdzielać wodę:

 • na wodę kwaśną,
 • lub alkaliczną.

 

Pierwsze badania w tej dziedzinie rozpoczęły się ok. 50 lat temu w Japonii i byłym ZSRR. W czasie eksperymentów prowadzonych na roślinach i zwierzętach zaczęto obserwować coraz więcej pozytywnych zmian. Postanowiono więc wykonać badania na ludziach. Otrzymane wyniki przeszły wszelkie oczekiwania.

 

Urządzenie wytwarza jonizowaną wodę, filtrując kilka razy tzw. popularnie określana „kranówkę” oraz usuwając z niej chlor za pomocą elektrod.

Po oddzieleniu, woda będzie miała albo odczyn pH kwaśny albo zasadowy. Nasz organizm ma odczyn lekko zasadowy, tak więc konsumpcja jonizowanej wody alkalicznej nie ma na niego negatywnego wpływu, a wręcz przeciwnie – może nawet wspomagać prawidłowe jego funkcjonowanie. Wodę kwaśną można stosować tylko zewnętrznie. Możemy jej również używać do dezynfekcji pewnych powierzchni, bez konieczności stosowania substancji chemicznych.

 

Woda jonizowana ma ogromne znaczenie dla organizmu:

 • Cząsteczki H20 w wodzie wzajemnie wiążą się. Takie związane molekuły są określane mianem klasterów.
 • W „konwencjonalnej” wodzie klaster składa się z 12-18 molekuł H2O, natomiast jonizowana woda ma sześciokątne klastery, składające się tylko z 6 molekuł H2O.
 • To ma bardzo ważne znaczenie dla organizmu i naszego zdrowia, ponieważ mniejsza „struktura” sprawia, że taka woda może łatwiej przedostać się do komórek, niż „normalna” woda.
 • Klasterowa struktura wody tworzy się podczas procesu jonizacji. W ten sposób, zdolność nawadniania może być sześciokrotnie większa, gdyż jest łatwiej absorbowana, łatwiej przedostaje się do komórek, gdzie zostaje wykorzystana.

strukturawody

Działanie jonizowanej wody alkalicznej:

 • Większość spożywanych pokarmów zakwasza nasz organizm. Dodatkowo proces ten może być nasilony przez obecność w pokarmie pewnych substancji dodatkowych oraz niektórych leków. W idealnej sytuacji nasz organizm jest w stanie poradzić sobie z zakwaszeniem, tzn. gdy posiada odpowiednie rezerwy alkaliczne. W przeciwnym razie, zakwaszenie może niekorzystne wpływać na funkcje organizmu, nie wywołując początkowo żadnych widocznych objawów, ale po pewnym okresie czasu może być przyczyną poważnych problemów zdrowotnych. Jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy jest fakt, iż organizm zużywa dużą ilość składników mineralnych, aby sobie to zrekompensować.
 • Jonizowana woda zasadowa alkalizuje organizm w skuteczny sposób oraz pomaga zachować prawidłową  równowagę kwasowo-zasadową naszego organizmu.
 • W molekułach wody alkalicznej dominujący jest ujemny ładunek (OH-) – dlatego też jest ona odpowiednia do wiązania wolnych rodników w naszym organizmie, którym brakuje ładunku. Wolne rodniki to nietrwałe cząsteczki, które zawierają nieparzystą liczbę elektronów. Dążą one do przywrócenia stanu prawidłowego, czyli parzystej liczby elektronów, uzupełniając elektrony z komórek otaczających tkanek, w efekcie zniszczeniu ulega struktura ścian komórek.
 • Z tego powodu woda alkaliczna posiada znakomite działanie antyoksydacyjne, w efekcie wzmacnia ochronę naszych komórek przed szkodliwym wpływem wolnych rodników.
 • Kiedy stosujemy jonizowaną wodę, tworzy się specjalna substancja pełna ujemnego ładunku, która jest podobna do tej występującej w morzu lub w wodospadzie i która jest znana ze swojego korzystnego działania na ludzki organizm. W takich okolicznościach wzmocnieniu ulega nasz naturalny system obronny – w efekcie nie przeziębiamy się, a istniejący poziom energii osiąga swój maksymalny pułap.

 

Charakterystyczne właściwości jonizowanej wody kwaśnej:

 • Możemy łatwo ją uzyskać poprzez odpowiednie ustawienie parametrów urządzenia. Zastosowanie jej zewnętrznie na skórę daje korzystne efekty. Woda ta jest znakomita dla osób, cierpiących z powodu grzybicy stóp i paznokci (mocz codziennie stopy w jonizowanej wodzie kwaśnej przez 30 minut). W Japonii stosuje się ją w leczeniu oparzeń skóry i ran, od momentu kiedy uświadomiono sobie, iż ludzie znacznie szybciej powracają do zdrowia po używaniu takiej wody.
 • Jonizowana woda odblokowuje zatkany nos podczas grypy lub przeziębienia, może także w znaczący sposób zmniejszyć podrażnienia błony śluzowej w przypadku alergii na pyłki kwiatowe. Jest również doskonała dla kobiet do higieny intymnej.
 • Z drugiej strony nie wolno pić tego rodzaju wody, gdyż podczas jonizacji ujemnie naładowane substancje, chlor, azotyny, itd. są „składane” w dodatniej elektrodzie (tzn. przechodzą do roztworu kwaśnego). Jony te są szkodliwe dla naszego organizmu.
 • Kwaśną wodę można także zastosować w gospodarstwie domowym, dezynfekując powierzchnie bez użycia substancji chemicznych.

 

Jonizator AQUARION:

 • to urządzenie o wysokiej jakości filtra,
 • produkujące jonizowaną, alkaliczną lub kwaśną wodę,
 • czystą, aktywną wodę, bogatą w tlen, pozbawioną ciężkich metali i trujących substancji,
 • alkaliczna woda posiada wiele atutów dzięki możliwości neutralizowania wolnych rodników,
 • pijąc alkaliczną wodę, możemy skutecznie przeciwstawić się zakwaszeniu naszego organizmu,
 • oprócz odpowiedniego procesu jonizacji wody, niezwykle istotne jest, iż urządzenie dostarcza pitną wodę, która chroni lub przyczynia się do odzyskania zdrowia.

 

Każdy klubowicz ma możliwość zakupu urządzenia Aquarion z 5% RABATEM.

Cena klubowa : 5600 zł - 5% (280 zł) = 5 320 zł do zapłaty za Aquarion.

 

Po 40 dniach otrzymujesz jeszcze dodatkowy rabat w wysokości ponad 500 zł, który możesz wykorzystać na zakupy suplementów.

Jeśli dokonasz zakupu suplementów na kwotę 1 000 zł, to zapłacisz tylko 500 zł, gdyż pozostałą kwotę potrąci Ci firma z rabatu za Aquarion.

 

Załóżmy, że rodzina wydaje 5 zł dziennie na wodę w butelkach, czyli roczny koszt wyniesie około 1825 zł.

Oznacza to, że inwestycja w filtr wodny i jonizator AQUARION spłaci się już po 3 latach od momentu jego zakupu.

 

Dr. József Kohan
Redaktor: Szabina Pal
źródło: calivita.pl